Strony WWW

Rozmiar ma znaczenie...

Czy wiesz, że średnio ponad 50% wizyt na stronie pochodzi z urządzeń mobilnych? Dane analityczne nie kłamią, dlatego Twoja nowa strona internetowa musi być w pełni responsywna, czyli dopasowywać się automatycznie do każdej wielkości ekranu w każdym urządzeniu od dużego monitora komputera, przez tablet po smartfon.  

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Skoro czytasz ten akapit to zakładam, że nie od dziś przeglądasz internet. Na pewno widziałeś setki fajnych stron jak i takich których nie mogłeś zrozumieć. 
Stawiam na czytelne i jasne dla odbiorcy rozwiązania, aby nie tracił cennego czasu na poszukiwania w witrynie. Świat przyspiesza, dlatego Twoja strona też musi być szybka i nieść konkretne treści dla osób które się po niej poruszają. 

Czytelna dla ludzi i nie tylko.

Jak pisałem powyżej, Twoja witryna musi być czytelna dla obiorcy ale także dla wyszukiwarek takich jak Google, który skanuję i analizuje kod strony aby wyświetlić na najwyższych pozycjach strony które są najlepiej dopasowane do kryteriów wyszukiwania. Buduje strony w standardzie seo friendly, aby roboty szukające widziały stronę w należyty sposób i windowały ją w wynikach wyszukiwania.