Świeża Strona

Duet webdeveloper
& graphic designer

Dwa wzajemnie uzupełniające się umysły, które dbają, by realizowane projekty były funkcjonalne i estetyczne. Stale podwyższamy swoje kompetencje oraz śledzimy najnowsze trendy, by dostarczać naszym klientom zawsze świeże rozwiązania.


Eryk Woźniak

Od 2015 roku tworzę strony WWW
oparte na CMS WordPress + Woocommerce

Swoją przygodę zacząłem od administracji strony mojego pierwszego biznesu. Z czasem przerodziło się to w pasję, która ewoluowała w profesję. Jestem na bieżąco z obecnymi trendami marketingowymi i nowościami w świecie WordPress’a. Nieustannie uzupełniam wiedzę i podnoszę kwalifikacje, biorąc udział w branżowych szkoleniach.


Jarosław Rewiuk

Dyplomowany grafik-webdeveloper
oraz specjalista ds. strategii komunikacji

Posiadam kierunkowe wykształcenie oraz 7-letnie międzynarodowe doświadczenie z zakresu projektowania graficznego. W moich realizacjach skupiam się zawsze na użytkowniku końcowym. Staram się zachować zdrową równowagę między kreatywną stylistyką, a realizacją założeń strategicznych. 


Grono specjalistów

Naszą specjalnością są świeże strony internetowe

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, współpracujemy ściśle z gronem specjalistów od SEO, social mediów, fotografami, ilustratorami oraz copywriterami, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować kompleksowe projekty marketingowe.